Pardoseala LVT SPC Kahrs Dry Back Wood Tigrlav strat uzura 0.55 mm








- Disponibilitate: Livrare in 20 de zile
- Cod produs LTDBW2117-229-5
- EAN: 7393969113656
- Fisa tehnica EN Fisa tehnica EN LTDBW2117-229-5: Descarca
- Categorie: Pardoseli vinilice LVT
Cum arată pardoseala SPC Kahrs Dry Back Wood Tigrlav DBW 229
Modelele Tigrlav din colecția Dry Back de la Kahrs au un aspect mat cu o textura ce imită lemnul natural. Culoarea maro deschis asigura spațiului un design primitor.
Ce avantaje are LVT-ul SPC de la Kahrs
Pardoselile SPC sunt construite pentru a asigura o durabilitate excelentă și o viață lungă. Acoperirea ceramică face suprafața rezistentă la zgârieturi, în timp ce materialul impermeabil împiedică apa să producă daune permanente. Kahrs Luxury Tiles se bazează pe un design inovator și o tehnologie modernă în producția pardoselilor. Rezultatul este o gamă de podele de vinil de lux, care arată precum lemnul, dar care oferă durabilitate maximă, sunt ușor de întreținut, precum și de instalat.
Caracteristici Dry Back Triglav DBW 229 cu strat de uzură 0.55 mm
| Design | Lemn |
| Culoare | Maro deschis |
| Lungime | 1219 mm |
| Lățime | 229 mm |
| Grosime | 2.5 mm |
| Grosime strat uzură | 0.55 mm |
| Clasă trafic | 23/33/42 |
| Plăci pe pachet | 14 buc. |
| Metrii pătrați/Pachet | 3.9 mp |
| Greutate pachet | 16 kg |
Alte informații despre pardoselile LVT Kahrs Triglav
| Declarație de performanță | Descarcă aici |
| Certificat de garanție | Descarcă aici |
| Ghid de întreținere | Descarcă aici |
Nota: Produsul se vinde la pachet. Pretul este calculat pe metru patrat. Pentru acest produs plata se face in avans, integral.
| Caracteristici | |
| Dimensiune | 1219 x 229 mm |
| Grosime | 2.5 mm |
| Culoare | Maro deschis |
| Model | Lemn |
| Colecție | Dry Back |
| Rezistență uzare | Trafic ridicat |
| Încălzire prin pardoseală | Da |
| Metoda de instalare | Lipire |
Cere recenzie
Trimite


















