Pardoseala LVT SPC Kahrs Herringbone Sarek 720x120x5 mm strat uzura 0.55 mm










- Disponibilitate: Livrare in 20 de zile
- Cod produs LTCHW2116
- Categorie: Pardoseli vinilice LVT
Aspectul parchetului vinilic rigid Sarek Herringbone
Gama Herringbone Luxury Tiles de la Kahrs are plăcile mai mici de dimensiuni 720x120 mm și o grosime de 5 mm. Unul din avantajele acestei colecții este faptul că plăcile pot fi așezate în V, creând un design de tip brăduț. Pentru a creea acest model LVT-ul Herringbone Click Sarek are plăci de stânga (LTCHW2116L120) și dreapta (LTCHW2116R120).
Care sunt avantajele LVT-ului SPC (Stone Plastic Composite) Click Herringbone 5 mm
Durabilitate de lungă durată pentru trafic intens în locuințe și spații comerciale.
Rezistență la zgârieturi datorită acoperirii ceramice.
Impermeabilitate pentru utilizare în bucătării și zone umede.
Design inovator cu modele care imită lemnul și alte pardoseli naturale.
Tehnologie modernă pentru calitate și aspect deosebit.
Ușor de întreținut și curățat, fără întreținere complexă.
Instalare rapidă și ușoară datorită sistemului click.
Stabilitate garantată prin sistemul click pentru instalare solidă și de lungă durată.
Caracteristici Sarek CHW 120
| Design | Lemn |
| Culoare | Maro închis |
| Lungime | 720 mm |
| Lățime | 120 mm |
| Grosime | 5 mm |
| Grosime strat uzură | 0.55 mm |
| Clasă trafic | 23/33/42 |
| Plăci pe pachet | 12 buc. |
| Metrii pătrați/Pachet | 1.04 mp |
| Greutate pachet | 10.15 kg |
Alte informații despre pardoselile SPC Sarek Herringbone
| Declarație de performanță | Descarcă aici |
| Certificat de garanție | Descarcă aici |
| Ghid de întreținere | Descarcă aici |
Nota: Produsul se vinde la pachet. Pretul este calculat pe metru patrat. Pentru acest produs plata se face in avans, integral.
| Caracteristici | |
| Dimensiune | 720 x 120 mm |
| Grosime | 5 mm |
| Culoare | Maro închis |
| Model | Lemn |
| Colecție | Click 5mm Herringbone |
| Rezistență uzare | Trafic ridicat |
| Încălzire prin pardoseală | Da |
| Metoda de instalare | Flotant |
Cere recenzie
Trimite


















