Pardoseala vinil LVT SPC Kahrs Yukon CLW 218 6mm








- Disponibilitate: În Stoc
- Cod produs LTCLW2102-218
- EAN: 7393969110112
- Fisa tehnica EN LTCLW2102-218: Descarca
- Categorie: Pardoseli vinilice LVT
Cum arata pardoselile SPC Kahrs Yukon CLW 218
Parchetul LVT Yukon are nunațe de gri deschis inspirate de cheiurile însorite, cu o granulație remarcabilă și o culoare subtilă. Designul curat îl face o pardoseală perfectă pentru spațiile contemporane.
Avantajele LVT-ului SPC Kahrs
Gama de pardoseli LVT - SPC de la Kahrs este o gama premium a caror compozitie este mult mai durabila si mai dura decat cea a LVT-ului clasic pe care il regasiti in magazinele de profil.
Pardoselile LVT sunt fabricate dintr-un compozit pe baza de praf de piatra - SPC si sunt mult mai rigide ca un produs standard, mai stabile dimensional si mai usor de instalat, atat pentru decorurile de lemn cat si pentru cele de piatra. Acesta gama este foarte rezistenta la trafic, la zgarieturi precum si la umiditate, se poate monta ca o pardoseala cu aspect de parchet in bai, cat si in bucatarii. Montajul se poate realiza flotant sau lipit, in functie de destinatia spatiului si de planeitatea suprafetei.
Caracteristici Yukon CLW 218
| Design | Lemn |
| Culoare | Gri deschis |
| Lungime | 1210 mm |
| Lățime | 218 mm |
| Grosime | 6 mm |
| Grosime strat uzură | 0.55 mm |
| Clasă trafic | 23/33/42 |
| Plăci pe pachet | 8 buc. |
| Metrii pătrați/Pachet | 2.1 mp |
| Greutate pachet | 20.6 kg |
Alte informații despre pardoselile LVT Kahrs Yukon
| Declarație de performanță | Descarcă aici |
| Certificat de garanție | Descarcă aici |
| Ghid de întreținere | Descarcă aici |
Nota: Produsul se vinde la pachet. Pretul este calculat pe metru patrat. Pentru acest produs plata se face in avans, integral.
| Caracteristici | |
| Dimensiune | 1210 x 218 mm |
| Grosime | 6 mm |
| Culoare | Gri deschis |
| Model | Lemn |
| Colecție | Click 6mm |
| Rezistență uzare | Trafic ridicat |
| Încălzire prin pardoseală | Da |
| Metoda de instalare | Flotant |
Cere recenzie
Trimite


















