Coltar MDD308-11

- Disponibilitate: LIvrare in 7 zile
- Cod produs MDD308-11
- EAN: 5901694451169
- Categorie: Profile chenar
Colțarul MDD308-11 este o terminație decorativă pentru ramele de perete, cu un motiv floral deosebit. Este terminația dedicată brâului flexibil MD308F. Elementul este confecționat din materialul plastic ProFoam, ce îi conferă produsului o greutate mică, impermeabilitate și protecție UV.
Elementul de colț MDD308-11 este excelent pentru finisarea la interior, împreună cu brâul MD308F. Fiind produs dintr-un material de înalta calitate, rezistent la apă, poate fi utilizat fără griji în bucătărie, spălătorie sau vestibuluri. De asemenea, rezistență la soare asigura păstrarea integrității și culorii produsului chiar dacă este montat în aproprierea ferestrelor. MDD308-11 este tratat cu un primer special cu efect de netezire, astfel poate să fie vopsit cu vopseluri pe baza de apă.
Material:
Poliuretan
Finisaj:
Mat
Dimensiuni:
27 x 27 x 6.5 cm
Fabricat în Polonia.
| Caracteristici | |
| Lungime | 26 - 27.9 cm |
| Înălțime | 26 - 27.9 cm |
| Adâncime | 6 - 7.9 cm |
| Forma | Colțar |
| Material | Poliuretan |
| Stil | Clasic |
| Mascare cabluri | Nu |
| Compatibil LED | Nu |
| Material flexibil | Nu |
Cere recenzie
Trimite





















