Coltar MDC258-13

- Disponibilitate: LIvrare in 7 zile
- Cod produs MDC258-13
- EAN: 5901694451107
- Categorie: Profile chenar
Elementul decorativ MDC258-13 este un colțar cu un model detaliat, special creat pentru braurile ornamentale MDC258 și MDC258F. Materialul plastic de înalta calitate din care este produs asigura o protecție ridicată împotriva umezelii și a soarelui. Colțarul este ușor, ceea ce permite o instalare rapidă și fără probleme.
Colțarul MDC258-13 este o terminație impresionantă pentru un cadru de perete format din mulajele MDC258 sau MDC258F. Decorațiile coltarului au fost create cu o atenție deosebită, având un nivel foarte ridicat de detalii. La producerea sa a fost utilizat un material plastic avansat din punct de vedere tehnologic, ce conferă rezistență la apă și la radiațiile UV. Datorită acestui fapt MDC258-13 poate fi utilizat în medii expuse la contactul constant cu apă și lumina puternică a soarelui, cum ar fi băile și camerele de zi. Colțarul a fost acoperit cu un strat special de primer cu proprietăți de netezire. Acest tratament facilitează procesul de vopsire al ștucului, prelungind durabilitatea culorii. În acest scop este recomandată folosirea unei vopsele pe baza de apă. Colțarul decorativ MDC258-13 este extrem de ușor, lucru ce permite o montare rapidă și intuitivă. Aplicați pe spatele elementului adezivul FIX EXTRA ADEZIV, produs ce se găsește în magazinul nostru, și presați colțul de perete.
Material:
Poliuretan
Finisaj:
Mat
Dimensiuni:
25.5 x 25.5 x 5.4 cm
Fabricat în Polonia.
| Caracteristici | |
| Lungime | 24 - 25.9 cm |
| Înălțime | 24 - 25.9 cm |
| Adâncime | 4 - 5.9 cm |
| Forma | Colțar |
| Material | Poliuretan |
| Stil | Clasic |
| Mascare cabluri | Nu |
| Compatibil LED | Nu |
| Material flexibil | Nu |
Cere recenzie
Trimite






















