Plintă decorativă terminație pentru parchet Design din PVC 25669 2.5 m












Plintă decorativă terminație pentru parchet Design din PVC 25669 2.5 m
- Disponibilitate: Fara stoc
- Cod produs 25669
0,00 RON
pret pe bucata
Instrucțiuni de montarea pentru plinta decorativa din PVC:
- Măsurați peretele și tăiați plinta la dimensiunea potrivită.
- Curățați bine suprafața peretelui pentru a elimina praful și reziduurile.
- Aplicați cu atenție adezivul special pentru PVC pe spatele plintei.
- Fixați plinta pe perete în poziția dorită.
- Repetați acești pași pentru toate plintele necesare în spațiu.
- Lăsați adezivul să se usuce complet, conform instrucțiunilor producătorului, pentru o fixare solidă.
| Lungime: | 2500 mm |
| Grosime: | 11.8 mm |
| Înălțime: | 58 mm |
| Material: | PVC |
Această plintă din PVC este un sistem de terminație estetică pentru parchet, oferind protecție peretelui împotriva zgârieturilor și aducând un plus de eleganță. Disponibilă într-o varietate de culori, această plintă se adaptează cu ușurință designului interioarelor.
Designul special al plintei din PVC permite integrarea pardoselii în canalul dedicat, creând astfel o senzație de continuitate în întregul decor. Acest detaliu face parchetul să se îmbine perfect cu restul ambientului. Cu această plintă estetică, veți transformă orice încăpere într-un loc elegant și parchetul va fi bine pus în valoare.
- Alb 101
- Argintiu 865
- Bej 272
- Maro 5309
| Caracteristici | |
| Lungime | 250 cm |
| Înălțime | 6 - 7.9 cm |
| Adâncime | 0.5 - 1.9 cm |
| Material | PVC |
| Stil | Modern |
| Mascare cabluri | Nu |
| Compatibil LED | Nu |
| Material flexibil | Nu |
| Tip profil | Plinta |
Cere recenzie
TrimitePentru marfa ce necesită livrare paletizată din categoriile: vopsea (în cantități mari), microciment, pardoseli/parchet, panouri (tapițate, de lemn), plăci (piatră decorativă, imitație cărămidă), clientul va fi contactat telefonic și costul comunicat în funcție de greutatea/volumul comenzii. Livrarea în această situație va fi efectuată de către Pall-Ex.
Pentru profilele decorative și produsele ce nu depășesc 3 m lungime și nu sunt agabaritice, livrarea se va face prin curierat rapid, prețul fiind cel standard, afisiat la finalizarea comenzii.
Livrarea profilelor de exterior va fi efectuată de către producător.
Livrarea se face în maximum 48 de ore dacă marfă comandată se află pe stoc. În caz contrar livrarea produselor se face în termen de 10-14 zile. Clientul va fi contactat telefonic pentru confirmarea comenzii.
Pentru comenzile cu valoare mai mare de 1000 de RON livrarea este gratuită, doar pentru mărfurile ce nu necesită paletizare și pot fi livrate prin curier rapid.













