BRAU MDD315




BRAU MDD315
- Disponibilitate: LIvrare in 7 zile
- Cod produs MDD315
- EAN: 5901694451282
- Categorie: Brauri decorative perete
465,00 RON
pret pe bucata
Profilul MDD315 este un profil lung, decorativ, care poate servi și ca un mic raft de perete. Plasticul ProFoam, ușor și rezistent, asigură o fixare stabilă cu suprafața și protecție împotriva razelor solare și a apei. .
200 x 22 x 6,6 [cm]
Rezistent la apă
Produs fabricat în Polonia
| Caracteristici | |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 22 - 23.9 cm |
| Adâncime | 6 - 7.9 cm |
| Material | Poliuretan |
| Stil | Clasic |
| Mascare cabluri | Nu |
| Compatibil LED | Nu |
| Material flexibil | Nu |
Cere recenzie
TrimitePentru marfa ce necesită livrare paletizată din categoriile: vopsea (în cantități mari), microciment, pardoseli/parchet, panouri (tapițate, de lemn), plăci (piatră decorativă, imitație cărămidă), clientul va fi contactat telefonic și costul comunicat în funcție de greutatea/volumul comenzii. Livrarea în această situație va fi efectuată de către Pall-Ex.
Pentru profilele decorative și produsele ce nu depășesc 3 m lungime și nu sunt agabaritice, livrarea se va face prin curierat rapid, prețul fiind cel standard, afisiat la finalizarea comenzii.
Livrarea profilelor de exterior va fi efectuată de către producător.
Livrarea se face în maximum 48 de ore dacă marfă comandată se află pe stoc. În caz contrar livrarea produselor se face în termen de 10-14 zile. Clientul va fi contactat telefonic pentru confirmarea comenzii.
Pentru comenzile cu valoare mai mare de 1000 de RON livrarea este gratuită, doar pentru mărfurile ce nu necesită paletizare și pot fi livrate prin curier rapid.















